INSTRUMENTARIUM DENTAL - ORTHOPANTOMOGRAPH® OP200 D

En gelişmiş panoramik görüntüleme sistemi

Doğru hasta pozisyonlandırılması 3 adet lazer pozisyonlandırıcı ışık ile güvenle sağlanır. Frankfurt ve orta hat ışıkları hastanın kafasının doğru açıda ve kapanışda olmasını sağlar.

VT – Volumetrik Tomografi

Optimal Çözüm

  • Oldukça kolay hasta pozisyonlandırma
  • Hastaya ait herhangi bir ölçüm veya işaretleme gerekli değildir
  • Tüm OP200 cihazlarına upgrade edilebilir

VT görüntüsü incelemek için tıklayınız: www.vt-cube.com

Volumetrik tomografili ORTHOPANTOMOGRAPH® OP200, piyasadaki en gelişmiş ve en kapsamlı kesitsel görüntüleme sistemidir. Özellikle implant panlaması için, en doğru ve değerli bilgiye ulaşmanızı sağlar. VT ile birim modifikasyonlara veya pahalı sensörler satın almanıza gerek yoktur.

256 dilim!

Volumetric tomography VT cross-sectional slices

VT sürekli görüntülenebilir 256 kesit dilimi elde etmenizi sağlar. Her bir dilim minimum 0.23 mm kalınlığa sahiptir. İstenilen bölgenin seçimi kolay olmayabilir.


Kesitlerin kolay navigatörü

VT sistemde, enine kesitin gerçek zamanlı esas pozisyonunu gösteren bir dilim navigatörü vardır.

Mükemmel görüntü kalitesi

Eşsiz rekonstrüksiyon yöntemimiz, x-ışını demeti ve standart panoramik sensörü ile kesitler oluşturmak amacıyla kullandığı patentli yöntem sayesinde yüksek kaliteye sahip görüntüler elde etmektedir. Bu yöntem diğer bilinen rekonstrüksiyon yöntemlerine göre daha iyi görüntü kalitesi sunduğu kanıtlanmıştır.

Implant planlama araçları

Implant planlama aracı tedavi için doğru implantı belirlemenize yardımcı olur. Bu araç üretilmiş olan başloca implant modellerini içerir. Aynı zamanda bu yazılım gerekli olan ölçüm araçlarını da içermektedir.

VT implant planning tools

VT implant planning toolsVT implant planning tools


Kullanışlılıkta yeni bir çağ

Cihaz operatörleri ve görüntüleme yöntemlerine ait bilgiler zamanla değişebilir ancak ORTHOPANTOMOGRAPH® ve ORTHOCEPH® görüntülerinin kalitesi asla.

SMARTNAV™ - Interaktif Navigasyon

The SMARTNAV™ navigasyon yazılımı, görüntüleme programlarının kolay seçimi, kemer bölümleri, yanal tarama başlangıç pozisyonunu ve daha bir çok kolaylık sağlamaktadır.

SMARTNAV™

Kullanıcı istediği parametreleri SMARTNAV™ ile kolaylıkla girebilir. Bütün bilgiler gerektiği şekilde ekranda tanımlanmıştır.

SMARTPAD™ renkli dokunmatik ekran

SMARTPAD™

Geniş 12.1" SMARTPAD™ dokunmatik ekran, kullanımı kolay menüsü ile oldukça basittir. SMARTPAD™ opsiyonu tüm OP200D cihazları için mevcuttur. 

Hasta pozisyonlandırma animasyonları

Şüphe durumunda, hasta pozisyonlandırma animasyonları özel olarak her görüntüleme programı için uygun pozisyonlandırma sürecini göstermektedir.

Anında dinamik yardım

Bu özellik, seçilmiş olan görünrtüleme programı ile ilgili gereken bilgiye hızlıca erişmenizi sağlamaktadır.

Sefalometri

ORTHOCEPH® OC200 D

Tamamen ayarlanabilir tarama

OC200D kafatasının sadece istenilen kısmını gösterme özelliğine bir de kullanıcı tarafından ayarlanabilen gelişmiş bir yanal tarama yöntemi ekliyor. Bu yöntem hasta dozunu ve tarama süresini minimum 5 saniye azaltmaktadır.

OC200D lateral görünümlerde yumuşak dokuyu artırmak için Automatic Facial Contour (AFC) adlı patentli bir yöntem kullanmaktadır. Cihaz yumuşak doku çözünürlüğünü artırmak için çekim esnasında poz değerlerini otomatik olarak ayarlar.

%48'den %62'ye varan doz azaltımı

Lateral Ceph Dose reduction

Klinik olarak doğru görüntü geometrisi

Yatay&dikey açıdan eşit ve hassas bir büyütme yapılması amacıyla, OC200D odak noktasını aynı pozisyonda tutarken, tüp kafa yatay taramanın ve sensör hareketlerinin senkronize edildiği patentli bir yöntem kullanmaktadır.

Sabit Hasta Pozisyonu

Frankfurt yatay düzlem lazer ışığı, nasion desteği, sert kulak çubukları ve kilitleme sistemi hasta pozisyonlandırmayı daha kolay ve pratik hale getiriyor.

Kliniğiniz için mükemmel uyum

OC200 D sağ veya sol elin kullanımına göre ayarlanabilir. SMARTPAD™ cihazın sağına, soluna veya duvara yerleştirilebilir.

Projeksiyon çeşitleri

ORTHOCEPH® hasta pozisyonlandırma sistemi, sefalometrik radyografi için çeşitli görüntüleme projeksiyonları sağlamaktadır. Yatay, yüz, posterior anterior (arka-ön) ve eğik projeksiyonun yanı sıra el ve bilek görüntüleme imkanı sunan kapsamlı bir teşhis cihazıdır.

KAVO ÜRÜNLER  İÇİN :

https://www.kavo.com/dental-instruments#specialty_5687


INSTRUMENTARIUM DENTAL - ORTHOPANTOMOGRAPH® OP200 D

  • Ürün Kodu: kgör005
  • Stok Durumu: Pre-Order