INSTRUMENTARIUM DENTAL - ORTHOPANTOMOGRAPH® OP300

Görüntüleme Sistemi

Çok Yönlülük  - 3ü1 arada anlayışıyla tasarlanmış bugünün ve yarının en kapsamlı panoramik sefalometrik ve volumetrik tomografi cihazıdır. OP300 en gelişmiş panoramik görüntüleme sistemini, sefalometrik veya 3 boyutlu tomografi seçenekleriyle birlikte sunar. Birçok değişik görüntüleme teknikleri ve özel dental uygulamaları tek bir platformda toplar. Buna ek olarak bütün bu seçenekler upgrade edilebilme özelliğine sahiptir.

Eşsiz Sefalometrik Sonuçlar 

The OP300 sefalometrik seçeneği ortodonti tedavisinin planlanmasında sizlere, referans noktaları izlemede benzersiz bir görüntü sunmaktadır. Buna ek olarak, doz optimizasyonu ayarlanabilir ve yüzdeki tarama bölgesi otomatik olarak belirlenir. AFK hasta dozunu düşürürken, yumuşak doku görünürlüğünü arttırır.

Tamamen ayarlanabilir tarama

Projeksiyonlar Tam aralığı: yanal sef, AP / PA, oblikler.

 1. Tamamen ayarlanabilir tarama alanı sadece gerekli bölgeyi açarak, hasta güvenliği büyük ölçüde artırır.
   1. Otomatik yüzde (AFK), hasta dozundaki azalmaya ek olarak, yumuşak dokuya ait izleme noktalarını daha iyi görülür.

      3D görüntüleme İki alanlar-of-view


      Doğru Teşhis-
      3D seçeneği ile 2 Görüş Alanı 

      • 6 x 4 cm - küçük FOV tek implant planlaması gibi bölgesel teşhis, 3. molar çekimi ve endodontik işlemler için optimize edilmiş ve hasta dozu ciddi bir ölçüde azaltılmıştır.

      • 6 x 8 cm - FOV cerrahi kılavuzları kullanarak implant yerleştirme ve bunun gibi dental arkı kapsayam tüm operasyonlar içindir.

      Mevcut iki çözünürlük

      FOV ölçüsü ve çene kemiği, yoğunluk düzeyini karşılamak için yeterince uygundur. Her iki FOV boyutları için de iki çözünürlük arasında seçim yapmak mümkündür:

      standart ve yüksek çözünürlüklü 3D tarama
       • 2.3 saniye süren hasta pozisyonlandırma ile sadece 10 saniye süren standart çekim (optimum doz)
       • Yüksek çözünürlüklü tarama daha ayrıntılı tanı için son derece keskin görüntüler sunar.
       6 x 4 cm FOV için bu doğru teşhis görevler için Endo modunu seçmek de mümkündür:
       • MAR aracıyla 85 mikron Voksel boyutu özel endodontik uygulamalar için tasarlanmıştır.

       OP300 Metal artefaktı azaltma (MAR) aracı

       Metal artefaktı azaltma (MAR) aracı 3D görüntüde metal ve diğer yoğun radyo-opak malzeme etkisini azaltmak için kullanılabilir:

       Metal parazit azaltma
        • Kök kanallarının daha iyi tanımlanması için (Endo vakalar)
        • İmplant vakalarında post-operatif tarama
        • Ağızda birden çok dolgu, köprü, parantez veya diğer metal nesneler varsa hepsi için 3D tarama

        SmartView ™

        İki boyutlu kılavuz görüntü GUI ekranından görsel hedef konumunu ayarlamak için 3D görüntüden önce alınır. Bu durum hassas konumlandırmayı garantilemek ve çekim tekrarını azaltmak içindir.

        SmartView ™
        • GUI ayarnı manuel seçme ve FOV pozisyonunu ayarlama.
        • SmartView ™ seçilen alanın iki boyutlu kılavuzunu alır.


        Altın standartlarda görüntü kalitesi

        Görüntü kalitesi; itina ile planlanmış özellikler, seçilmiş teknoloji, sistemin yeterli teknik karakteristiklere sahip olması ve doğru hasta konumlandırma ile mükemmel hale gelir. ORTHOPANTOMOGRAPH® OP300 bütün bunları birleştirerek sizin için avantaj haline getirir ve size her zaman mükemmel bir görüntü sağlar. ORTHOPANTOMOGRAPH® ayrıntıların ustasıdır.

        Sabit ve açık hasta pozisyonlandırması

        Patient positioning

         

        5 noktalı sabit pozisyonlandırma sistemi, alın desteği, çenelik ve ısırma çubuğuğuyla beraber hasta hareketini en aza indirir. Açık tasarım hastayı pozisyonlandırmada ve daha sonrasında hem sağ hem sol taraftan izleme konusunda kolaylık sağlamaktadır.


        En son sensör teknolojisi

        OP300 en son CMOS sensör teknolojisini kullanmaktadır. CMOS sensörler 14-bit görüntü verisi ve yükseltilmiş sinyal-gürültü oranı ile birleştirilmiş büyük bir dinamik aralık sağlamaktadır. Bunun sonucunda fazla aydınlık veya fazla karanlık olmayan tam anlamıyla net bir görüntü elde ederiz.


        Kullanışlılık

         

        OP300 user interface


         

        Geniş 10" kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan dokunmatik ekran, en başından itibaren profesyonel bir kullanıma olanak sağlar. Sade ve kullanıcı dostu kontrol yapısı, bütün görüntüleme yöntemleri için hızlı ve zahmetsiz iş akışı sağlar.


        Multilayer pan

        OP300 çok katmanlı panoramik seçeneği tek çekimde 5 panoramik görüntü elde etmemizi sağlar, bu sayede çekim tekrarı yapma ihtimalini en aza indirir. Multilayer görüntüler, standart panoramik görüntüler ile aynı zamanda ve dozda çekilmektedir.

        OP300 Multilayer panOP300 Multilayer pan
        5 farklı görüntüden dilediğinizi seçin veya bildiğimiz panoramik gibi kullanmak için otomatik olarak tek görüntüyü seçin.
        Çok katmanlı pan, fokal alanın kalınlığını bildiğimiz panoramiğe göre biraz daha artırmakta: bu da hasta pozisyonlandırma hatalarını en aza indirir ve zor malokluzyon vakalarda kolaylık sağlar.


        INSTRUMENTARIUM DENTAL - ORTHOPANTOMOGRAPH® OP300

        • Ürün Kodu: kgör003
        • Stok Durumu: Pre-Order