HİNRİMİL   5.8
                                                                   

HİNRİMİLL  5.8 (ÜRETİCİ  Vhf  )

5 AXIS SIMULTANE  ÇALIŞMA 
En çok tercih edilen dental freze makineleridir . Aynı anda beş eksen Smultan  çalışma prensibine sahiptir ve kuru işleme ve ıslak işleme için tasarlanmıştır. ± 30 dereceye kadar bir dönüş aralığına sahip ikinci döner eksen (B ekseni)  mil üzerinde önceden entegre edilmiş sıvı püskürtme uçları bulunmaktadır. Böylece tüm yaygın cam seramik ürünlerini  işeyebilir ve kullanabilirsiniz .
Büyük alüminyum döküm makine yatağı  ile  titreşimler azaltılır ve mekanik kısımlar optimum seviyede  korunur .
Dolayısıyla bu makineler minimum dış boyutlarda oldugundan fazla bir yer kaplamaz ..
16 adet frez değiştirici
Gerekli araçlara ek olarak, takım değiştiriciyi yedek frezler ile  donatabilirsiniz. Böylece bir frez  yıprandıysa kesintisiz çalışmaya devam edebilirsiniz.
Dokunmatik frez  ölçümü elmasla kaplanmış aletlerin kullanımınıda sağlar .
Ön kapaktaki otomatik emniyet kilidine bağlı olarak, işleme sırasında çalışma  bölgesinin korunması Entegre çalışma odası sızdırmazlık havas konsepti sayesinde mekaniğin toza ve talaşlara karşı korunması ve aynı zamanda aşınma ve bakım çabalarının azaltılmasını saglar .

Geniş malzeme yelpazesi 
Plastik, mum, Peek, zirkonyum oksit ve kobalt krom , titan ve  değerli olmayan alaşımlar kadar kompozitler ve cam seramiklerin işlenmesi . Kronlar, köprüler , kronlar, onleyler, abutmentler, teleskop kronları, model plakaları, model dökümleri, ısırmalı splintler, model üretme, venerler,vb

    Otomatik blok Değişme istasyonu ile ön kapaktan calışacagınız meteryalleri yerleştirdiginizde Freze işiniz için uygun meteryal gerektiğinde otomatik olarak sabitleme cihazına yerleştirilir . Bu sistem ile  makine 24 saat boyunca durmadan üretim yapabilir ve hiçbir işlem  gerek yoktur .

    (ıslak çalışma modülü için  su devirdaim pompası opsıyonel  olarak sipariş edilir ,,)


HİNRİMİL 5.8

  • : 579
  • Marka: vhf
  • Ürün Kodu: kccs003
  • Stok Durumu: Pre-Order
0 Product(s) Sold

Mevcut Seçenekler: